O nas czyli: My, Nasze pomysły, Nasza wizja

Jesteśmy młodą firma z charakterem. Nasze rozwiązania Cię zadziwią!

To my:

 

Jesteśmy młodym zespołem zapaleńców elektroniki, również z wykształcenia – pragnących podzielić się swoim doświadczeniem z innymi – dlatego stworzyliśmy firmę Dam-tech.

Działamy na rynku jako firma od ponad 3 lat a nasze doświadczenie praktyczne i wiedzę zdobywaliśmy znacznie dłużej.

Nasza wizja:

 

Naszym celem dostarczanie coraz lepszych rozwiązań dla naszych klientów i ciągły rozwój firmy. Nie boimy się stosowania nowoczesnych rozwiązań, które służą naszym klientom.

Przez lata nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi dostawcami sprzętu elektronicznego w Polsce i za granicą – właśnie po to aby móc spełnić a nawet przekroczyć oczekiwania naszych klientów.

Świadczymy usługi z zakresu:

  • instalacji i serwisu monitoringu wizyjnego
  • systemów zabezpieczeń
  • systemów kontroli dostępu w tym videofonów
  • instalacji systemów przeciw-pożarowych

 

Nasza firma oprócz obsługi przedsiębiorstw realizuje szereg zamówień publicznych. Jednym z nich jest cześć nowego systemu centralnego monitoringu komunikacji miejskiej na terenie powiatu Dzierżoniowskiego.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku do naszego biura przy ul. Kościelnej 5 w Dzierżoniowie lub zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

responsive

Chcesz wreszcie poczuć się bezpiecznie w swoim domu?, Masz w planach wyjazd ale boisz się kradzieży w trakcie Twojej nieobecności? , Masz duża firmę ale masz wątpliwości co do uczciwości swoich podwładnych?, Zadbaj o Twój spokojny sen oraz bezpieczeństwo swoich bliskich, Nie podejmując decyzji o zastosowaniu odpowiednich rozwiązań - ciągle ryzykujesz lub tracisz pieniądze - teraz możesz to zmienić!

Zapytaj nas jakie rozwiązania możemy Ci zaproponować - poproś o wycenę!

Chcę wycenę na instalację, która rozwiąże moje problemy